Юридическая консультация и услуги в Украине

Каким документом подтверждается денежная оценка одного гектара сельскохозяйственных угодий?

Доброго вечора.

Скажіть будь-ласка, якою законодавчою формою документа підтверджується нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь для оподаткування бази оподаткування податком з урахування коефіцієнта індексації.

Тетяна

 

Добрий день, Тетяна.

Відносно Вашого питання зазначаємо наступне:

Договір на капітальний ремонт відновлення покрівлі даху школи може укладатися з управлінням освіти відповідної міської ради в особі відповідної уповноваженої особи та підрядної організації.

В управлінні освіти відповідної міської ради повинна бути створена інженерно-господарська група централізованої бухгалтерії управління освіти міської ради із визначення керівника такої групи, в дану групу входять також відповідні технічні працівники.

У своїй діяльності господарча група керується законами України, іншими нормативно-правовими документами з питань господарчої діяльності та матеріально-технічного забезпечення, Положенням про відділ освіти та Положенням про відповідну господарську групу.

Начальником управління освіти відповідної міської ради видається Наказ, яким покладається на керівника інженерно-господарської групи централізованої бухгалтерії Управління освіти відповідної міської ради обов'язок з технічного нагляду з капітального ремонту по відновлюванню покрівлі загальноосвітньої школи.

Керівник інженерно-господарської групи централізованої бухгалтерії управління освіти відповідної міської ради є відповідальним за технічний нагляд на об'єкті підряду з капітального ремонту по відновленню покрівлі загальноосвітньої школи, зобов'язаний додержуватись вимог законодавства України та посадової інструкції. Він уповноважений підписувати Акт приймання виконаних робіт форми КБ-2в, який є офіційним документом, та його підпис свідчить про належне виконання робіт підрядником та відповідність його видів та об'ємів проектно-кошторисній документації. Керівник інженерно-господарської групи централізованої бухгалтерії управління освіти повинен володіти достатніми знаннями та навиками в галузі будівництва та часом для належного виконання своїх службових обов'язків відповідно до вимог чинного законодавства. За службовими обов'язками повинен виходити на об'єкт підряду для перевірки об'ємів, обсягів та видів фактично виконаних підрядних робіт з відновленні покрівлі даху школи тим роботам, які зазначені у актах та підписувати зазначені офіційні документи, завіряти їх власним мокрим штампом «управління освіти перевірив», чим підтверджувати факт належного виконання, після чого надавати на підпис начальнику управління освіти відповідної міської ради.

На підставі зазначених документів управління освіти відповідної міської ради платіжним дорученням перераховує грошові кошти за виконані підрядні роботи з відновленню даху школи підрядній організації.

Директор школи разом з представниками управління освіти входить до складу комісії яка може приймати рішення про відновлення покрівлі школи, про що складається відповідний акт та підписується членами комісії.

Керівник інженерно-господарської групи централізованої бухгалтерії управління освіти відповідної міської ради, надає директору відповідної школи на підпис акт прийняття виконаних підрядних робіт, повідомивши директора школи про виконання робіт.

Директор школи може перевіряти виконання робіт, вказувати свої зауваження стосовно повноти, якості виконання, відповідності Акту приймання виконаних робіт форми КБ-2в, фактично виконаним роботам, відмовитись підписувати документ в разі невідповідності вказаних в ньому даних, ініціювати позапланову ревізію проведених робіт з відновлення покрівлі школи державною фінансово інспекцією у відповідній області.

В разі безпідставної відмови вказаних посадових осіб у вчиненні відповідних дій, можливе оскарження в адміністративному чи судовому порядку.

Опубликовано на сайте: 27.01.15
Другие новости
27.01.15 | 09:49
Должен ли ветеран труда платить налог на землю?
27.01.15 | 09:27
Как наказать виновника клеветы?
Все новости
Услуги
Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.

Заполните, пожалуйста, форму ниже - и мы обязательно Вам перезвоним.

Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.