Юридическая консультация и услуги в Украине

Как я могу узнать оформлена я официально на работу или нет?

Здравствуйте. Как я могу узнать оформлена я официально на работу или нет??

Я работаю на частном предприятии. Начальник сказал принести трудовую и копию паспорта. Я принесла, но заявления с просьбой принять меня на работу я не писала, трудового договора мы не заключали, и приказа о принятии меня на работу я не подписывала. Прошел уже месяц. Как узнать есть ли запись в трудовой?? и

поступают ли отчисления в налоговую и пенсионный фонд???

Наталья

Доброго дня, Наталія! Відповідно до Вашого запиту надаємо наступну інформацію.

Відповідно до ч.2 ст.2 Кодексу законів про працю України працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Про прийняття на роботу до того чи іншого підприємства, установи, організації у трудовій книжці нового працівника вноситься запис про прийняття на роботу. Запис в трудову книжку вноситься на підставі наказу про прийняття нового працівника, який доводиться до відома під розпис.

Отже, в разі виникнення питання про необхідність з’ясування Вашого працевлаштування, на даному підприємстві. Ви можете написати заяву, в якій вказати необхідність надати Вам копію з трудової книжки. 

При здійсненні оплати праці, роботодавець здійснює відрахування до Пенсійного фонду України, а також виступає податковим агентом при сплаті передбачених законодавством України податків. Отже, враховуючи Вашу проблематику, Ви можете, також звернутись по місцю реєстрації організації, де ви працюєте, до податкових органів та Пенсійного фонду відповідного району, з заявою про надання інформації щодо відрахувань, які здійснювались по відношенню до Вас за період працевлаштування.

Опубликовано на сайте: 03.08.16
Другие новости
03.08.16 | 18:23
Как вернуть свои золотые цепочки, отданные мастеру-ювелиру?
01.08.16 | 17:04
Какие документы или справки нужны предоставить что бы не ехать в АТО?
Все новости
Услуги
Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.

Заполните, пожалуйста, форму ниже - и мы обязательно Вам перезвоним.

Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.