Юридическая консультация и услуги в Украине

Какие могут быть права на использования участка?

Добрый день!

Желаю приобрести участок земли в Днепропетровске, этот участок - земля ОСГ. Хочу на этом участке создать парк - высажу декоративные деревья, хочу также построить на нём выставочный зал, кафе и другие вспомогательные строения - имею ли я право на это?

Доброго дня, Михаїл!

Проаналізувавши Ваше питання відповідаємо наступне.

Відповідно до Земельного кодексу України - землі України поділяються на категорії за основним цільовим призначенням. Відповідно до пп. а п.3 ст. 22 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування громадянам - для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства. Отже земля, яку Ви плануєте придбати, відноситься до категорії землі сільськогосподарського призначення.

Відповідно до чинного законодавства ця категорія землі повинна використовуються їх власниками або користувачами виключно в межах вимог щодо користування землями певного виду використання.

А саме це - фермерського господарства, особистих селянських господарств, для сінокосіння і випасання худоби, для садівництва, для городництва. Тому, з огляду на це побудова виставоочної зали та кафе, це не як не відноситься до категорії цієї землі. Для втілення своїх намірів Вам необхідно змінити цільове призначення земельної ділянки та категорію. Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення. Зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок.

Для цього спочатку необхідно звернутись до відповідного органу місцевого самоврядування.

Однак, звертаємо Вашу увагу на те що на продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення накладено мораторій до 1 січня 2016 року.  

Опубликовано на сайте: 01.10.15
Другие новости
13.10.15 | 09:42
Как вернуть деньги у банка за недействительный перевод средств?
01.10.15 | 19:17
Положена ли скидка на лечение участникам АТО?
Все новости
Услуги
Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.

Заполните, пожалуйста, форму ниже - и мы обязательно Вам перезвоним.

Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.