Юридическая консультация и услуги в Украине

Нужно ли приглашение для родственников, приезжающих из России в Украину?

Нужно ли приглашение для родственников, приезжающих из России в Украину? И что это за приглашение?

Сергей

Доброго дня, Сергію! Стосовно Вашого запиту надаємо наступну відповідь.

Поняття «запрошення» для іноземців та осіб без громадянства застосовується у «Порядоку оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну», даний порядок визначає процедуру оформлення і видачі запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну.

Відповідно до «Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації» від 10.03.97 р. громадяни держави однієї Сторони можуть в'їжджати, виїжджати та пересуватися територією держави іншої Сторони без віз з дотриманням правил перебування, що діють в цій державі, по документах, що посвідчують особу і підтверджують громадянство.

Громадяни держави однієї Сторони на основі взаємності звільняються від реєстрації у компетентних органах за місцем їхнього перебування на території держави іншої Сторони, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в'їзду на територію держави цієї іншої Сторони, за наявності у них міграційної картки з позначкою органів прикордонного контролю, проставленої при в'їзді на територію держави перебування.

Тому отримання «запрошення» в розумінні вищевказаного порядку не поширюється на громадян Російської Федерації. Однак звертаємо Вашу увагу, що відповідно до постанови КМУ від 30 січня 2015 зупинено дії окремих положень Угоди між Урядом України та Російської Федирації про безвізові поїздки. З 1 березня 2015 для в'їзду в Україну росіянам потрібен закордонний паспорт. В іншому випадку за пред'явленням внутрішніх паспортів, росіянам буде відмовлено у в'їзді в Україну.

Опубликовано на сайте: 03.08.16
Другие новости
01.08.16 | 15:38
Подскажите как быстрей и проще переоформить квартиру на мужа (внука)?
03.08.16 | 18:43
Выплачивается ли пенсия работающему пенсионеру?
Все новости
Услуги
Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.

Заполните, пожалуйста, форму ниже - и мы обязательно Вам перезвоним.

Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.