Юридическая консультация и услуги в Украине

Как правильно подписать Уста Ассоциации предприятий?

Я вношу изменения в Устав Ассоциации предприятий и для этого мне нужно зарегистрировать его новую редакцию.

Сложность для меня в том, что у меня есть 2 учредителя, которые с момента регистрации Ассоциации стали действительными ее членами и определенное количество юр. лиц, которые со временем приобрели статус действительных членов и теперь по Уставу имеют право брать участие в Общем собрании членов Ассоциации с правом решающего голоса. Как мне правильно подписать Устав, ведь там у меня 2 учредителя, а решения принимают и подписывают протокол 10 членов. Могу ли я всех действительных членов включить в ЕДР, если да, то можно это сделать по форме 3 (там есть только изменения учредителей) или всех, кроме учредителей, нигде регестрировать не надо и подписывают устав исключительно учредители.

Спасибо. Наталья

 

Добрий день Наталія!

Розглянув Ваше питання відповідаємо наступне.

Вирішення Вашого питання залежить від того, які саме зміні до статуту Ви будете вносити.

У разі внесення змін до установчих документів, які пов'язані, із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи, то до державного реєстратора подаються наступні документи:

  • заповнену реєстраційну картку з новими засновниками на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи;
  • примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів;
  • оригінали установчих документів юридичної особи з відміткою про їх державну реєстрацію з усіма змінами, чинними на дату подачі документів, або інформація про оприлюднення повідомлення про втрату всіх або частини зазначених оригіналів установчих документів;
  • два примірники змін до установчих документів юридичної особи у вигляді окремих додатків або два примірники установчих документів у новій редакції;
  • документ, що підтверджує внесення адміністративного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

Додатково подається примірник оригіналу (ксерокопія, нотаріально засвідчена копія) одного із таких документів:

  • рішення про вихід юридичної особи із складу засновників (учасників);
  • заяви фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників);
  • заяви, договору, іншого документа про перехід чи передачу частки учасника у статутному капіталі товариства;
  • рішення уповноваженого органу юридичної особи про примусове виключення засновника (учасника) із складу засновників (учасників) юридичної особи, якщо це передбачено законом або установчими документами юридичної особи.

Тому, якщо Ви змінюєте засновників ви заповнюєте реєстраційну картку форми 3, де вказуєте нових засновників. Якщо ж до статуту Ви вносите лише нових членів Асоціації підприємств, то це оформлюється протоколом загальних зборів учасників, і відповідно до вашого статуту підписується (це положення повинно бути вказано в Вашому статуті), тому вносити їх не потрібно у реєстраційну картку.

Для здійснення всіх вказаних вище дій і економії Вашого особистого часу, слід звернутися до кваліфікованого юриста (адвоката) для підготування необхідних в цьому випадку документів, аналізу статуту, та підготовки усіх змін до нього.

Опубликовано на сайте: 22.04.15
Другие новости
22.04.15 | 13:24
Какие выплаты положены при увольнении с работы?
22.04.15 | 13:10
Как быть с недвижимостью на Украине, если получить гражданство РФ?
Все новости
Услуги
Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.

Заполните, пожалуйста, форму ниже - и мы обязательно Вам перезвоним.

Введите цифры, показанные на рисунке *:
Внимание! Все поля, отмеченные * - обязательны к заполнению.